סימה חברה   
(21/11/2012 08:29:00) 
 

לד"ר שרון המדהים!!

יש ניסים בעולם ויש גם נפלאות
וכאשר מתאמצים רואים גם תוצאות
ולך באמת יש על מה להתגאות -

על עבודה ומסירות שאין סוף ואין די לה,
על "ראש גדול" מבוקר ועד לילה,
על שאינך עובד לפי הכללים והספר,
על כך שאתה נותן לילדים מעל ומעבר,
על שפע החיוכים המבט והסבר,
שעוזר לכולם בשעת מצוקה או בזמן שבר -
תודה! מלב אוהב של אמא!

על שאתה עוזר להצעיד את ילדי קדימה,
תודה! על שטובת הילד לנגד עיניך -
אפילו יותר מטובת עצמך.

זה לא נס אך בוודאי זהו פלא,
כי היום לא רואים הרבה שכאלה!
כאלה שנותנים את הנשמה והלב
ועוזרים לנשים עם ילדים להשתלב,
למצוא בכבוד את השביל והדרך.


ואני צופה בילדי ורואה תוצאות,
שמחה בשמחתו ובעיניי חיוך ודמעות,
אתה אדם מיומן ומוכשר,
אשר מסוגל לעשות ולו אדם אחד מאושר,
עבודתך היא עבודת קודש.
שלא תדע מצרות בזכות מעשיך
ורק שמחות יהיו בביתך!

בכבוד והערכה רבה

 

כריסתין מלשה 
(04/11/2012 22:03:00) 
 

ד"ר שרון המלאך.. 
תודה לאל ששם אותך בדרכי לפני 16 שנים אחרי הלידה הראשונה ע"מ שתהיה הסיבה בהמשך חיי היום, הצלת את החיים שלי בדקה ה-90 בזמן שצוות שלם של רופאים לא ידעו מה סיבת הדימום החזק עד שהגעתי תוך 4 שעות להומוגלובין 6.4, הופעת כמו מלאך ירוק והטסת אותי לחדר ניתוח... חייבת לך את כל החיים שלי. מי ייתן וירבו כמוך.

 

אורית שניידר  
(27/07/2012 09:18:00) 
 

ד"ר אבישלום שרון היקר
ראשית כל תודה ענקית. זכיתי להכיר רופא מדהים, אם יורשה לי להעיד -מקצוען בתחומך,הראשון במעלה.הרופא היחיד שאפשר לי לעבור את הניתוח המורכב בשיטת הלפרוסקופיה, לא חסכת במאמץ והניתוח עבר בהצלחה מרובה וכך גם ההחלמה. ליוית אותי בתהליך ברגישות רבה, בנועם ובמסירות. הנך מהווה מופת לשאר הרופאים. היום אני יודעת, ישנם מלאכים על פני האדמה ! בהצלחה בדרכך המבורכת. אורית שניידר

 

+*+עדן זקן+*+  
(13/06/2012 16:46:00) 
 

שלום לכולן.
אם נפלה בחלקכן הזכות להיות מטופלות של ד"ר שרון הרי זה כבר מבורך.
את המסע שלי התחלתי לפני חצי שנה ואני רק בת 21 התגלה אצלי וירוס הפפילומה והייתי מאוד מבוהלת. צעירה וחסרת ניסיון הגעתי לכולם ה"מונחים הרפואים "קראתי המון אודות וירוס הפפילומה וידעתי שארצה טיפול אישי אצל רופא פרטי שיתן לי את היחס המתאים וההכוונה הנכונה במצב הרגיש שבו הייתי מצויה, גם גופנית ובעיקר נפשית.
לא ביזבזתי זמן קראתי בנושא,שאלתי חקרתי ,התקשרתי לשמוע חוות דעות ולבסוף החלטתי, ד"ר אבישלום שרון. זו הייתה ההחלטה הטובה שקיבלתי בחיי! באמת.

 

Entelfjommemn  
(09/06/2012 08:25:00) 
 

I have read your stories but this is my 1st time to comment, i adore your work

 

מרינה רביאן 
(22/03/2012 21:20:00) 
 

לד"ר שרון היקר
תודה ענקית מכל הלב על הטיפול המסור שהענקת לי. תודה נוספת על היחס החם שנתת לי ועל הדאגה והתמיכה לאורך כל הדרך.
אתה בן אדם קשוב ואיכפתי, תודה רבה שהצפת אותי בבטחון ואופטימיות.
בזכות אישיותך המקסימה הבאת אותי ועוד נשים רבות כמוני להצלחה מלאה!
אלפי ברכות ותודות, שיברך וישמור אותך האל... !!
מרינה

 

דנה אדרי  
(30/01/2012 14:14:00) 
 

ד"ר שרון היקר,
הכל התחיל מפגישתנו הראשונה שבה הגעת במיוחד עבורי מחדרה לחיפה, בדיוק כשחיפשתי בדחיפות רופא. הגעתי אליך באופן לא מתוכנן אבל אני לא מאמינה במקריות, הכל מלמעלה, נשלחת משמיים! בבדיקה הראשונה בישרת לי ולבעלי שיש לנו שני עוברים, מאז ידעתי שתהיה הרופא שלי! אני רוצה להודות לך כי בזכות התמיכה שלך, ההבנה, הסבלנות והאכפתיות, הצלחתי לעבור את ההריון. היית שם תמיד, לתת מענה ותמיכה, תמיד עם מילה טובה, לשמוע את קולך בטלפון השרה עליי רוגע. היו גם רגעים לא קלים ואתה ידעת להפוך אותם לנעימים ואופטימיים עם הומור וחיוך תמידי. לא היית בשבילי רק רופא, אלא מתנה ששלח אליי האל בכדי שאוכל לעבור את כל התהליך הזה באומץ, הצלחת להפיג את הפחדים בגישתך המדהימה . לפני 3 וחצי שבועות הבאתי לעולם תאומות מדהימות, אושר גדול, והכל תודות לך, שלכל אורך הדרך דאגת להרגיע ולחזק. כל פגישה איתך היתה כמו אויר לנשימה, חיזקת המון. לבסוף הצלחתי ללדת בשבוע 38, למרות כל הקשיים והחששות. אתה רופא מדהים ואדם מיוחד במינו, ניתנה בידי הזכות להיות מטופלת שלך, מי ייתן ודרכינו יפגשו גם בהריונות הבאים ב"ה, תודה ענקית!

 

אודל נ נח   
(16/01/2012 14:54:00) 
 

פגשתי אותך רופא יקר לאחר 5 שנים של קשיים רבים, ללא ילדים. עברנו יחד ניתוח נדיר שבו הצלחת! לפתוח את החצוצרות שלא היה להן שום סיכוי. שנה לאחר מכן ילדתי שלישייה מקסימים שהאירו אור גדול בחיי ואתה חלק גדול מזה! פשוט שליח נאמן משמיים שנמצא איתך תמיד המלאך הטוב! רופא נפלא וטוב עם המון סבלנות ידע ומקצועיות רבה. שתזכה להצלחה גדולה בכל מעשה ידייך! :)

 

 

רונילי צוקרמן 

(01/11/2011 19:08:00) 
 

ד"ר שרון היקר.
אני לא מצליחה למצוא את המילים הנכונות והמתאימות להודות, כי אל מול הטיפול המקצועי והיחס האנושי שלך, פשוט אין מילים.
אני חושבת שאתה דוגמה ומופת לרופא שמטפל בצד הכל כך רגיש ופגיע לכל אישה, ביכולת אישית נדירה, ובמקצועיות ללא דופי.
תודה ענקית

 

 

דניאלה סטאון   
(23/08/2011 21:42:00) 
 

אישה יקרה,אם את נמצאת פה וקוראת את השורות ומה שבינן, מובן שאת או קרובת משפחתך עומדות לפתור איזו שהיא "בעיה" .גם אני הייתי "פה":בגיל 44 נאלצתי לעבור כריתת רחם...הרופא המטפל שלי המליץ על ד-ר שרון. מהרגע הראשון שפגשתי אותו ידעתי שהוא הולך לנתח אותי... לא טעיתי!!! הקול המלטף והמרגיע, הסבלנות האין סופית, הביטחון שהוא מעניק אלה רק חלק קטן מהתכונות של ד-ר שרון.. מאחורי האישיות המדהימה הזו עומד מומחה כשרוני ומאומן, בעל ידי פלטינה וחיוך של מלאך...ד-ר שרון הוא שליח של השמיים ועליו נכון לומר: השמיים הם הגבול! עברו רק שבועיים מאז הניתוח.אני מרגישה מצוין, מתפקדת, ללא כאבים... רק שלושה פתחים קטן קטנים מזכירים לי אותו... המסר שאני מנסה להעביר הוא פשוט: לפני שאת מחליטה תתקשרי לד-ר שרון! אני ראיתי רק טוב, ג ם ל ך מגיע!!! תודה לך רופא שלי מדהים! תודה לך אדם יקר!

בהוקרה: סטאון דניאלה

 

 

*איה*   
(01/08/2011 07:42:00) 
 

דק' שרון היקר!
אילו ידעתי עלייך קודם הייתי חוסכת לעצמי המון סבל, מתח, ונזק לכיס אך פגשתי בך בדרך אקראית ואני מודה על כך.
כמעט חודש לאחר ניתוח שעבר מצויין ללא כאבים ובמיקצועיות יסודית בשיטתיות ובמיומנות לצד אנושיות אדיבות התחשבות וכל הערכים שהופכים אותך למנתח מומחה על בתחום האנדוסקופיה שבראש וראשונה איש יקר, נעים הליכות, בעל מידות טובות, בעל ערכים של מוסר כבוד אדיב סבלני לפני התואר שיש לו
תודה על הליווי האישי, האיכפתיות, לפני הניתוח ואחריו , הדאגה המסירות מבחינתי אתה מלאך!!!
אשרייך 
תבורך על כל מעשה ידך ומי יתן ותעלה ותתעלה מעלה להצלחה לבריאות טובה והרבה שמחה.

 

 

 

א  
(14/06/2011 17:07:00) 
 

לפני פחות משבוע עברתי ניתוח כריתת רחם גדול במיוחד בלפרוסקופיה.לפני זה התייעצתי עם כמה רופאים מומחים בתחום וכולם פה אחד אמרו שרחם כבר גדול מדי ולא מתאים ללפרוסקופיה.ברגע אחרון לפני סגירה סופית על ניתוח בטני מצאתי באינטרנט מאמרים של ד"ר אבישלום שרון על אפשרות לבצע כריתה של כמעט כל רחם בניתוח לפרוסקופי.לאחר כשבועיים עברתי את הניתוח. ד"ר אבישלום שרון ביצע את הניתוח בצורה וירטואוזית!כלל לא דיממתי ויצאתי מהניתוח עם כמעט אותו המוגלובין שהיה לפני.לא נזקקתי במנות דם.לאחר 3 שעות כבר התהלכתי במסדרונות של בי"ח. היום-יום חמישי לאחר הניתוח ואני מרגישה טוב!החלטתי לכתוב את דעתי על כל משעבר עלי כיוון שזה יכול לעזור לנשים המתלבטות לקבל החלטה נבונה.תודה לך ד"ר אבישלום שרון על הידע,מקצוענות,קפדנות וזמינות!

חלף חודש מאז שעברתי ניתוח כריתת רחם גדול במיוחד בלפרוסקופיה שבוצע על-ידי ד"ר אבישלום שרון. מרגישה נפלא כאילו חזרתי 10 שנים אחורה.ההמוגלובין עלה לרמות שלא הכרתי משנת 2000.לגמרי פסק הלחץ על שלפוחית השתן. בעצם שבועיים אחרי הניתוח כבר חזרתי לעצמי ולצעידות ארוכות על שפת הים. במשך השבועיים הראשונים התפתחה לי דלקת דרכי השתן קטנה. ד"ר אבישלום שרון ליווה אתי צמוד ויצאתי מי זה מהר. לאחר שלושה שבועות חזרתי לעבודה. היום חזרתי בכיף לתרגילי כושר. ד"ר אבישלום שרון, תודה על הכל!

 

כרמלה וניצן 
(07/03/2011 20:25:00) 
 

ד"ר שרון היקר!
רציתי רק לומר תודה,
תודה לך ותודה מיוחדת להורים
שחינכו בן כמוך,
מלא כרימון בערכים, רגישות, אחריות,
לבביות. צניעות, ענווה וחמלה,
ולהם אני מצדיעה.
כמו כן אצטרף לכל הברכות באתר,
כל מילה סלע.
ד"ר שרון היקר המשך להיות כמלאך רפאל שליח ה' הנשלח לבצע משימות מרפא, ידייך הם הכנפיים ואנו הנשים 
נשכרות וזוכות להיות מטופלך.
בעקבות ניתוח שעברתי גם אני זכיתי
להכירך.
ושוב המון תודה.