רעות   
(08/09/2014 07:14:00)
 

ד"ר אבישלום המלאך!
הגעתי אליך לפני 3 חודשים, כאשר נאלצתי לעבור הפלה בעקבות הריון לא תקין. נכנסתי למשרדך מפוחדת וחוששת. לאחר מספר דק' אני ובעלי הבנו שזכינו, זכינו להכיר רופא שהוא מלאך!
רופא מקסים, בעל יחס חם ומקצועי, אמין ומדהים. הקרנת עדינות ורוך הסברת לנו הכל בפשטות. עודדת הרגעת והבטחת שהכל יעבור בשלום ואתה תלווה אותנו בכל התהליך. ואכן ברוך ה' עברתי את זה בשלום בזכותך! יום למחרת התקשרת לשאול בשלומי ואמרת בכל שאלה תרגישי חופשי להתקשר.
ד"ר שרון, אני רוצה להודות לך על הכל, אני שמחה שאלוהים נתן לי הזדמנות להכיר מלאך כמוך. אני מתפללת שבע"ה בהריון הבא אתה תלווה מתחילתו ועד סופו ושבע"ה אזכה לאחוז תינוק בריא בידיים.
מאחלת לך שתמשיך לעשות חיל ולעזור לנשים כמו שאתה יודע.

מעריצה אותך
רעות

ולכן בנות יקרות אם הגעתן לאתר של אבישלום ויש לכן התלבטות, הסירו דאגה מליבכן הגעתן לרופא מספר 1!

 

 

רחל כהן  
(18/08/2014 10:20:00) 
 

ט"ו באב תשע"ד (10/8/2014)
 ד"ר אבישלום שרון היקר מאוד,
 תודת ענק לך ולבורא עולם!
בטיפול המסור שלך, הענקת משמעות חדשה לרפואה פרטית: זכיתי להרגיש כאילו היית רופאי הפרטי בהחלט, רופא עם נשמה טהורה ועצומה, המתאים את הטיפול בהתייחס לפרט שמולו, באופן אישי ביותר, מתוך ראייה רחבה של צרכי המטופלת והתחשבות בהם, הן מן הפן האישי והן מן הפן המקצועי. 
תודה רבה לך על יחסך החם והמקצועי, על העונג להיות מטופלת בידי מלאך ה', על הזכות להתברך ברופא אמין ומדהים כמוך. לאורך כל הדרך, נסכת בי שלווה ובטחון. העדינות והרוך שאתה מקרין היו בבחינת ליטוף אלוקי מתמשך ועקבי.
אני מתפללת שיתברכו בך עוד נשים רבות הזקוקות לך, לאורך שנים טובות וארוכות, ויהי רצון שיעשה ה' ידיך תושייה להצליח דרכך בטיפול בהן בשלמות כפי שזכיתי אני.
לא נותר לי, אלא להתפלל עליך בענווה, ד"ר שרון היקר, שיברכך ה' בכל הברכות הטובות, שתפגוש רק אנשים מעולים ומבורכים כמותך. יברכך ה' וישמרך, יאר ה' פניו אליך ויחנך,ישא ה' פניו אליך וישם לך שלום
ממש כפי שנשא ה' פניו אליי ושם לי שרון...
 תודה אינסופית, רופאי היקר
רחל כהן

 

רחל כהן   
(18/08/2014 10:11:00) 
 

מטופלת יקרה,
 ניצבתי במקומך בעבר, בכניסה למרפאתו של ד"ר אבישלום שרון היקר בחשש מפני הבאות בשל סוג הטיפולים הלא קלים שבהם מטפל ד"ר אבישלום שרון הענק בצניעותו. 
בהיכנסך אליו, את עומדת לטבול בתוך גן עדן של מעיינות חום, איכפתיות, אנושיות, מסירות, סבלנות, חיוך אינסופי, בטחון, הגנה, רגישות, מוסריות, התחשבות, רוך ומתיקות, המתלווים כמובן, למומחיותו לטפל בך במקצועיות יוצאת דופן שאין עליה עוררין.
צרי איתו קשר וצעדי בבטחון מלא! את נכנסת למומחה נדיר שבידיו את מרגישה נגיעת מלאך אלוקי.
 תיהני מהדרך ורפואה שלימה
שלך
רחל כהן - מטופלת מוקסמת

 

נורית פרץ  

(20/07/2014 15:49:00) 
 

ד"ר אבישלום תודה ענקית מעומק ליבי על שהחזרת לי את חיי. 9 שנים סבלתי מציסטה אנדומטריומה בשחלה. עברתי ניתוח לכריתת שחלה וחצוצרה על ידך בתאריך 14.7.2014 ברקע יש לי מחלת קרוהן שסיכנה את כל התהליך אך ידי הפלא שלך המקצועיות הסבלנות והנשמה הטובה עשו ניסים ועברתי את הניתוח בהצלחה רבה מבלי לפתוח את כל הבטן וללא סיבוכים חס ושלום. אני מעריצה מכבדת ומוקירה לך תודות אין סוף רופא יקר צנוע וצדיק!!!! אין הרבה מלאכים כמוך בחיים. כן ירבו....

 

מרים כהן   
(03/06/2014 15:36:00) 
 

דר' שרון,
המון רופאים עשו חיל אך אתה עלית על כולם...
הגעתי ממקום חסר אונים וחסר ידע המלווה בפחד רב וחששות.
השיחה איתך והאנושיות שלך הפכו את הכל לקל וברור יותר. 
תודה על היד התומכת, החיוך המרגיע והמקצועיות הנדירה.
מעריכה, מעריצה ומודה בכנות מלאה.
מרים כהן – 3/6/14 
 

ניצן ביין  
(01/03/2014 22:48:00) 
 

לפני 4 חודשים סבלתי מכאבים עזים, הגעתי לדר' שרון דרך הפורום שהוא מנהל ומאז השתנו חיי!, לא רק שזכיתי לרופא מסור, אכפתי ומקצועי, זכיתי להכיר אדם נפלא!, סובלני, מרגיע ורגוע תמיד!, לא יכלתי לבקש רופא יותר טוב ממנו! אני מאחלת לכל מי שסובלת רופא כמוהו מכל הלב, מי שרוצה להתיעץ אשמח להמליץ על דוקטור שרון , תודה !

 

אפרת בן לולו  
(11/02/2014 23:01:00) 
 

ד״ר שרון היקר, המלאך בלבן!
לפני כיומיים עברתי ניתוח כריתת רחם לאחר לבטים קשים ומייסרים, כשפגשתי אותך לראשונה , הרוגע, האופטימיות, והאכפתיות היו התכונות העיקריות שפרצו וחדרו ישר לליבי, ומרגע ההחלטה הקשה ביותר שקיבלתי בחיי,הבנתי שהשקט הגיע אליי,הובלתי אותי בדרכך שלך הכל כך מיוחדת לחוף מבטחים , והדף יהיה קטן מלהכיל את כל מילות התודה להן אתה ראוי, לאורך כל הדרך ועד לימים שלאחר הניתוח דאגת, ביקרת, התעניינת, כאילו הייתי חלק ממשפחתך, ועל כן רוצה להודות לך , שאלוהים יברכך וישמרך, תודה ענקית בשמי ובשם משפחתי...

 

א.ע. 
(22/01/2014 18:24:00) 
 

לפני מספר שנים עברתי ניתוח במסגרת קופ"ח, המנתח היה ד"ר שרון אבישלום וכבר אז התרשמתי מאוד מהמקצוענות והיחס החם והאנושי. כשנזקקתי שוב לניתוח החלטתי לפנות באופן פרטי רק אליו ואכן - בנוסף למקצוענות הוא יכול לשמש מופת כרופא אנושי, סבלני ואכפתי באופן יוצא דופן. הוא דאג שאטופל ביעילות והתקשר אלי בהקדם האפשרי למסור את התוצאות . לאחר הניתוח התקבלנו במאור פנים, הוא לא חסך בהסברים מקיפים והיה פתוח לכל שאלה. בעלי ואני יצאנו מהפגישה ברוח מרוממת. תודה מקרב לב והלואי וירבו רופאים כמוך.

 

ענת טל   
(31/10/2013 15:18:00) 
 

ד"ר שרון הוא רופא מדהים, מקצועי ,אכפתי, אחראי, סבלני ועוד ועוד תכונות שכל כך קשה היום למצוא אצל רופאים.
התמזל מזלי והגעתי אליו די במקרה (המזל לפחות פה ממש האיר לי פנים)  , ומאז הוא מלווה אותי בכל הקשיים, הניסיונות ולצערי גם בניתוחים לא פשוטים שנאלצתי לעבור. 
הוא איתי לאורך כל הדרך כרופא, כמנתח וגם כחבר קרוב ואהוב.
כל שנשאר לי לומר לך ד"ר יקר זה המון תודה ובאמת אני מאמינה שבפעם הבאה נפגש רק בשמחות 

 

מ.ת  
(25/08/2013 11:48:00) 
 

לד"ר שרון היקר!!!
אם חשבתי לעצמי שרק בשמיים קיימים להם מלאכים
טעיתי,הם מגיעים אלינו ברגעים שלהם אנחנו הכי זקוקים...

לעיתים אנחנו פוגשים אנשים כה מיוחדים,
ומעטות הפעמים האלה בחיים
בהם אנחנו פוגשים אנשים כה נפלאים,
שאת ליבנו כל כך ממלאים
ומבלי שבקשנו יד אלינו מושיטים,
מעודדים ועוזרים ומילה טובה אומרים
מבלי שציפינו מפרגנים ותומכים,
כאילו עברו קורס של מלאכים....
ואנחנו חושבים לעצמנו שאלו הם שליחים
שליחיו של האל הנפלאים!!!

הנך רופא מיוחד,דוגמא למופת,משכמך ומעלה,ניחנת במעלות ובאישיות מדהימה
התברכת בשתי ידיים של זהב!!!בתחומך אתה מקצוען,אתה הראשון במעלה.
זכיתי ובפעם השניה להיות מנותחת בידיך,
אני מאושרת ומרגישה מעולה והכל בזכותך!!!
תודה ענקית מכל הלב על הכל,אתה מלאך אמיתי!!!יישר כח,תצליח ותבורך בכל מעשה ידיך אמן!!! 
מ.ת.